Fahrettin Altay Mah 65/9 Sok. No:17 D:1 Üçkuyular İzmir

Hakkımızda

Jet Lojistik, Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Minivan ile Taşımacılık, Proje Taşımacılığı ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren bir Uluslarası Taşımacılık firmasıdır.

Sektörde 15 yıl emek vererek kazanılan tecrübeyi, uluslararası taşımacılık hizmetlerini sunarak iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Çıktığımız bu yolda çeşitli lojistik alternatifleri ile firmalarımızın genel lojistik ihtiyaçlarına göre çözümler üretiriz. Kargoların çıkış noktasından varış noktasına kadar nakliye, gümrükleme ve sigorta hizmetleri sunarak iş ortaklarına en doğru ve en uygun maliyetli lojistik çözümleri sunar.

VİZYONUMUZ

İş ortaklarımızın beklentilerine cevap vermek. Mevcut hizmet ağımızı da genişleterek sektörde güvenilir bir lojistik seçeneği yaratmak.

MİSYONUMUZ

Sektöründe alternatif yaratıp her ürüne, her müşteri tipine ve her bölgeye ait çalışmalarını güncel tutmak.  Sadece lojistik hizmeti değil, aynı zamanda müşterinin bir danışmanı gibi hizmetlerini arttırarak çözümler sunmaya devam etmek.